721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Účinky aloe vera

Aloe vera a její působení na naše tělo.

Aby byla kvalitní a pomáhala lidem v prevenci nemocí, nebo je již pomáhala řešit je důležité její pěstování a zpracovávání.

Kvalitní gel vzniká při lisování za studena a z listů tři roky a více starých. Takto staré listy májí jsou bohaté na velké množství pro naše tělo důležitých látek. Gel na pití musí být čistý, bez přidání sladidla, ochucovadel a zahušťovadel. Má svoji specifickou chuť, vůni a hustotu.

Na tělo působí protizánětlivě, antibakteriálně a protivirově. Spolu s výživovými prvky podporuje růst buněk a tím i následné hojení. Aloe vera je prospěšná nejen jako prevence, ale i pro lidi s vážnými zdravotními problémy.

Je vhodný pomocník i při klasické léčbě. Pomáhá lidem aby se cítili daleko lépe a navíc i klidněji a bez stresu. Je lepší nemocem předcházet. Preventivní pití Aloe vera má kladný účinek na náš imunitní systém, který se stává, vyváženější a lépe chrání tělo před vnějšími vlivy.

Účinky Aloe Vera:

 • Účinky byly vypozorovány při vnitřním nebo vnějším používaní aloe vera gelu.
 • Aloe obsahuje všechny důležité látky pro naše tělo a drží ho v rovnováze
 • Dokáže předcházet různým nemocem.
 • Přítomnost saponinů v gelu se stává přirozením čistícím prostředkem v těle
 • Aloe obsahuje látku lignin a, proto má schopnost pronikat do krve. Má protivirové, protibakteriální a protiplísňové účinky. Odstraňuje bolest v hloubce pod povrchem včetně kloubních a svalových bolestí.
 • Při vysoké koncentraci a po delší dobu působení, ničí baktérie a také sníží krvácení, řeší vředy a nepříjemné svědění a pálení pokožky
 • Je vhodný při ekzémech a lupénce
 • Dodává pokožce přirozenou vlhkost až do hloubky
 • Stimuluje krevní oběh v pokožce rozšiřováním kapilár
 • Díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů, sacharidů enzymů a aminokyselin dodává zdraví pokožce a tělu.
 • Staletí jsou známé informace o účincích aloe na naše tělo, kožní problémy, ekzémy, psoriázu, vředy, popáleniny, akné a dokonce na štípnutí a kousance hmyzem. Čas prokázal její skvělé vlastnosti při mnoha střevních poruchách, zácpě, špatné vyprazdňování, záněty různého druhu a další Po pravidelném užívání aloe vera gelu se zlepšili i další stavy vyplývající z narušeného imunitního systému jako jsou: artritida, astma, syndrom stálé únavy či lupus. Aloe vera působí jako doplněk při odstraňování zdravotních problémů.

 

Kvalitní, neředěné a nijak jinak neupravované aloe opravdu má vysoké a rychlé účinky. Takto kvalitní aloe dováží firma Dael s.r.o. přímo z Kanárských ostrovů kde je vulkanická půda a čisté ovzduší. Vše certifikováno přestižní laboratoří.O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek