Přírodní produkty Aloe Vera

Přírodní kosmetika s obsahem Aloe Vera

Jak jsme zdraví uvnitř těla, tak jsme krásní zvenčí!

Chcete mít hezký obličej, jemnou kůži, zdravé nehty, které se nelámou a krásné lesklé vlasy? Pak je nutné provést dva následující kroky:

  • 1. Detoxikovat organismus – vyčistit jej účinně a do hloubky
  • 2. Vyživit tělo – dodat mu veškeré živiny, které potřebuje
  • Odmění se nám krásnou hebkou a jemnou kůži po celém těle.

Aby detoxikace organismu (odkaz na detoxikaci) byla opravdu účinná, je nezbytné vyřadit všechny produkty a potraviny obsahující jedovaté látky, s kterými tělo bojuje a ukládá je. Naše kosmetika i produkty jsou čistě přírodní!

Bio kosmetika Z Aloe Vera z Kanárských ostrovů

Pěstící i celotělovou přírodní kosmetiku s Aloe Vera dovážíme přímo z plantáže Kanárských ostrovů z ostrova Lanzarote (odkaz na: čím je naše aloe výjimečná). Bio kosmetika z naší nabídky je certifikovaná v prestižních laboratořích. (mohl by být odkaz na nějaké certifikáty, které by bylo vhodné uvést na webu)

Základem přírodní kosmetiky je Aloe Vera gel a 100% oleje lisované za studena, které naší pokožku hýčkají, vyživují, hydratují a zbavují ji různých vřídku. Vlasy jsou pevné a lesklé (odkaz na aloe na vlasy), mizí celulitida i kožní problémy (odkaz na kožní problémy, lupénku).

Bio kosmetika s Aloe Vera je vhodná jak pro menší děti, tak pro dospělé. Především pak pro všechny, kteří mají citlivou pokožku. Výrobky jsou zcela přírodní a bez chemických úprav.

Přírodní kosmetika s vysokým obsahem Aloe Vera má zklidňující, hydratační, osvěžující a regenerační vlastnosti. Pozitivně ovlivňuje tvorbu kožního mazu a je přírodním zdrojem důležitých výživných prvků – vitamíny, soli, aminokyseliny. Díky těmto látkám má pokožka přirozenou rovnováhu.

Naše bio kosmetika s Aloe Vera neobsahuje:

  • ropné deriváty
  • barviva
  • silikony
  • parabeny
  • rozpouštědla
  • konzervanty

Celou řadu tělové a pěstící přírodní kosmetiky z Kanárských ostrovů si můžete zakoupit v jediném internetovém obchodě! Jsme exkluzivním dovozcem bio kosmetiky s Aloe Vera. Udělejte sobě nebo svým blízkým radost produkty z naší kosmetické řady Aloe vera.

Co nabízí naše řada přírodní kosmetiky s Aloe Vera?

100% čistota
100% čistota
Aloe se zpracovává dle starých receptur a nejsou používané konzervanty, proto je 100% čisté. Díky listováním za studena si zachovaná všechny důležité látky, které jsou potřebné pro naše tělo.
Ekologické pěstování
Ekologické pěstování
Naše aloe je pěstována v ekologicky čistém prostředí Kanárských ostrovů. Roste ve vulkanické půdě bohaté na minerály.
Jediné v Evropě
Jediné v Evropě
Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete.
To pravé pro vaše tělo
To pravé pro vaše tělo
Spojením za studena lisované aloe a kvalitního oleje, glycerinového, arganového, oleje z hroznových jadérek dělá s naší pletí zázraky. Hydratuje, vyživuje a vytváří mladistvý vzhled.
Zpět do obchodu