Potravinový doplněk B6 +B12

Nedostatek vitaminu B má negativní vliv na látkovou přeměnu, krvetvorbu i imunitu. Jelikož  v potravinách nemusí být vždy dostatečné množství těchto vitamínů, je dobré mít po ruce ještě jiné externí zdroje. Právě to je úkolem výživového doplňku  Vitamíny B6, B12 a kyselina listová, který je určen pro muže i ženy. Výhody produktu :

Obsahuje betain, vitamin B12, který přispívá  
k normálnímu metabolizmu homocysteinu, vitamin B6 pro podporu správného energetického metabolizmu..Homeocystein se vyskytuje v živých buňkách všech vyšších organismů; byl nalezen také v rostlinných  a bakteriálních buňkách.Podle dnešních poznatků je nejvíce patrný nedostatek kyseliny listové  a pyridoxinu (B6), u vegetariánů a osob s poruchou funkce žaludku je obvyklý nedostatek B12. Kyselina listová je dodavatel důležitých součástek, bez nichž nemůže proběhnout přeměna Homeocysteinu  v neškodnou látku.

Doporučené dávkování: 

1 tableta 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není učeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C!

Skladem
Kód: 181
149 Kč
100% čistota
100% čistota
Aloe se zpracovává dle starých receptur a nejsou používané konzervanty, proto je 100% čisté. Díky listováním za studena si zachovaná všechny důležité látky, které jsou potřebné pro naše tělo.
Ekologické pěstování
Ekologické pěstování
Naše aloe je pěstována v ekologicky čistém prostředí Kanárských ostrovů. Roste ve vulkanické půdě bohaté na minerály.
Jediné v Evropě
Jediné v Evropě
Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete.
To pravé pro vaše tělo
To pravé pro vaše tělo
Spojením za studena lisované aloe a kvalitního oleje, glycerinového, arganového, oleje z hroznových jadérek dělá s naší pletí zázraky. Hydratuje, vyživuje a vytváří mladistvý vzhled.
Zpět do obchodu