Detoxikace organizmu

Detoxikace organismu pomocí Aloe Vera

V dnešní době je velmi moderní, ale i nutné čistit tělo a detoxikovat organismus.

Kvalita potravin je diskutabilní, suroviny se zpracovávají urychleně, jsou modifikované a různě dochucované. Naše tělo na takové změny není připravené a musí se s tím vypořádat, a tak ukládá různé toxiny a zatěžuje důležité orgány.

Proč je detoxikace organismu nezbytná?

Postupem času, pokud tělo nijak nečistíme, nastupují problémy s trávením (bolesti žaludku, vředy, nadýmání, záněty, problém z vylučováním), ekzémy, lupénka (odkaz na text pojednávající o lupénce či kožních problémech) a další nepříjemnosti.

V trávicím traktu každého z nás se usazují zbytky zahnívající potravy, těžké kovy, nebezpečné bakterie či plísně. Dlouhodobějším užíváním šťávy z Aloe Vera docílíme očištění trávicího traktu od škodlivých látek a očistíme organismus. Aby ale byla detoxikace organismu opravdu účinná, musí být Aloe Vera šťáva čistě přírodní – ničím neředěná, uměle nezahušťována a nepřislazená.

Jak působí Aloe Vera na detoxikaci organismu?

 

Látky obsažené v Aloe Vera se rychle vstřebávají do krve a lymfatického systému odkud se dále šíří do celého těla. Během detoxikace organismu se doporučuje zvýšit přísun tekutin na 3 litry denně a zahrnout do pitného režimu i bylinné čaje, které pomáhají při vyplavování toxinů z těla.

Detoxikace organismu má pozitivní účinky na celé tělo. Napomáhá hubnutí, čistí pleť, podporuje imunitu, upravuje zažívání a má blahodárný vliv na vnitřní orgány, jako jsou játra, ledviny nebo střeva.

Aloe Vera dokáže uklidit všechny jedy nahromaděné ve střevech, játrech nebo žlučníku a pozitivně ovlivňuje činnost žaludku, střevní mikroflóru a celé trávení.

Střevní mikroflóra má zásadní vliv na naší obranyschopnost, proto je pro naše zdraví detoxikace organismu nezbytná.

Aloe Vera není všelék, ale pokud je přírodní a kvalitní, tak dokáže zázraky!

100% čistota
100% čistota
Aloe se zpracovává dle starých receptur a nejsou používané konzervanty, proto je 100% čisté. Díky listováním za studena si zachovaná všechny důležité látky, které jsou potřebné pro naše tělo.
Ekologické pěstování
Ekologické pěstování
Naše aloe je pěstována v ekologicky čistém prostředí Kanárských ostrovů. Roste ve vulkanické půdě bohaté na minerály.
Jediné v Evropě
Jediné v Evropě
Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete.
To pravé pro vaše tělo
To pravé pro vaše tělo
Spojením za studena lisované aloe a kvalitního oleje, glycerinového, arganového, oleje z hroznových jadérek dělá s naší pletí zázraky. Hydratuje, vyživuje a vytváří mladistvý vzhled.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení