721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Detoxikace organismu

Detoxikace organismu pomocí Aloe Vera

V dnešní době je velmi moderní, ale i nutné čistit tělo a detoxikovat organismus.

Kvalita potravin je diskutabilní, suroviny se zpracovávají urychleně, jsou modifikované a různě dochucované. Naše tělo na takové změny není připravené a musí se s tím vypořádat, a tak ukládá různé toxiny a zatěžuje důležité orgány.

 

Proč je detoxikace organismu nezbytná?

Postupem času, pokud tělo nijak nečistíme, nastupují problémy s trávením (bolesti žaludku, vředy, nadýmání, záněty, problém z vylučováním), ekzémy, lupénka (odkaz na text pojednávající o lupénce či kožních problémech) a další nepříjemnosti.

V trávicím traktu každého z nás se usazují zbytky zahnívající potravy, těžké kovy, nebezpečné bakterie či plísně. Dlouhodobějším užíváním šťávy z Aloe Vera docílíme očištění trávicího traktu od škodlivých látek a očistíme organismus. Aby ale byla detoxikace organismu opravdu účinná, musí být Aloe Vera šťáva čistě přírodní - ničím neředěná, uměle nezahušťována a nepřislazená.

 

Jak působí Aloe Vera na detoxikaci organismu?

Látky obsažené v Aloe Vera se rychle vstřebávají do krve a lymfatického systému odkud se dále šíří do celého těla. Během detoxikace organismu se doporučuje zvýšit přísun tekutin na 3 litry denně a zahrnout do pitného režimu i bylinné čaje, které pomáhají při vyplavování toxinů z těla.

Detoxikace organismu má pozitivní účinky na celé tělo. Napomáhá hubnutí, čistí pleť, podporuje imunitu, upravuje zažívání a má blahodárný vliv na vnitřní orgány, jako jsou játra, ledviny nebo střeva.

Aloe Vera dokáže uklidit všechny jedy nahromaděné ve střevech, játrech nebo žlučníku a pozitivně ovlivňuje činnost žaludku, střevní mikroflóru a celé trávení.

Střevní mikroflóra má zásadní vliv na naší obranyschopnost, proto je pro naše zdraví detoxikace organismu nezbytná.

Aloe Vera není všelék, ale pokud je přírodní a kvalitní, tak dokáže zázraky!

 

 O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek