721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Exotická letní dovolená? Vyhněte se nepříjemným situacím s aloe vera

Návštěva dalekých krajin je nezapomenutelný zážitek. Snadno se ale může pokazit zdravotními komplikacemi. Střevní viróza, cestovatelský průjem či záněty jsou jen jedny z mála nemocí, které nás mohou potkat. Naštěstí jim můžeme zabránit. S dobrou přípravou bude letní dovolená bez problémů. Pomůže nám s tím zázračná rostlinka aloe vera.

Exotická letní dovolená: Střevní viróza a cestovatelský průjem

Mezi nejčastější a zároveň nejnepříjemnější zdravotní komplikace patří střevní problémy. Může nás zastihnout střevní viróza, cestovatelský průjem, zácpa nebo zvracení. Vyplatí se je řešit co nejdříve, tělo potřebuje naši pomoc. Co bychom měli dělat pro to, aby se letní dovolená povedla?

 • Pokud nás potkal cestovatelský průjem či podobné projímavé obtíže, musíme hlavně hodně pít. Tělo se rychle dehydratuje a může se nám ještě přitížit. Kromě čisté vody jsou užitečné například kalorické nápoje, které dodají i potřebnou energii. S dodáním nezbytných živin a očistou organismu nám pomůže i Aloe Vera koncentrát.
 • Nikdy nejezme syrové, neomyté či neoloupané ovoce či zeleninu. Vodu pijme výhradně balenou. A nezapomínejme na dezinfekci rukou.
 • Většinou cestovatelský průjem trvá 3 až 5 dnů. Pomůžou nám léčivé přípravky proti průjmu. Onemocnění pak odezní samo.
 • Užitečným pomocníkem je Regener Aloe. Produkt z kvalitní aloe vera zažívání zklidní a podpoří. K tomu také posiluje imunitu.

Exotická letní dovolená: Co na virózy a záněty?

Na virózy bohužel není spolehlivý lék. Viry se vyskytují všude a tělo se s nimi ve většině případů musí vypořádat samo. Co ale můžeme dělat my, je tělo posilovat. Proto by v tom, co s sebou vzít na dovolenou, neměly chybět přípravky na zlepšování imunity. Užívejme je i předtím, než se letní dovolená uskuteční.

 • Nejlepší je sáhnout po přírodních přípravcích, jako je Aloe Vera Koncentrát. Za studena lisovaná Aloe Vera je na imunitu opravdu účinná, navíc působí proti zánětům v těle. Tento koncentrát je lisovaný za studena, proto si uchovává všechny cenné živiny.
 • Dostatečně pijme a odpočívejme. Tělo potřebuje na boj s viry co nejvíce energie.
 • Jestliže trpíme bolestmi anebo máme teploty, tišme je léky.

Exotická letní dovolená: Co na zánět močových cest?

Při onemocnění močových cest, třeba jako je zánět močového měchýře, se může celá letní dovolená pokazit. Záněty dokáží být velmi bolestivé. Navíc je často doprovází krev v moči a zvýšené teploty. Co na zánět močových cest?

 • Dávejme si pozor, abychom neprochladli. Nejen v oblasti močových cest, ale i u jiných částí těla.
 • Hlavní je dostatečný příjem tekutin. Musíme bakterie z močového měchýře vyplavit.
 • Zkusme být co nejvíce v klidu a nepřetěžovat se.
 • Většinou trvá zánět močových cest 3 až 10 dní. Jestliže se zánět nelepší, na nic nečekejme a vyhledejme doktora, který nám předepíše antibiotika. V opačném případě se zánět může dostat až do ledvin.
 • Abychom s těla dostali zánět co nejdříve, užívejme Regener Aloe s kaštanovým medem. Jeho receptura se vyvíjela po několik let, aby měla ty nejlepší protizánětlivé účinky.
 • Pokud jsme na záněty močových cest náchylní, nezapomeňme si k tomu, co si sbalit na dovolenou, přidat vhodné léky.

 

Chystáme se na aktivní letní dovolenou? Zjistěte, co nás na ní může potkat a co by nemělo chybět v naší lékárničce!O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek