721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Aktivní letní dovolená se může pokazit zdravotními problémy. Přibalte si aloe vera!

Na dovolenou se těšíme už několik měsíců dopředu. Zasloužený odpočinek a relax ale můžou zkomplikovat zdravotní problémy. Puchýře na nohou, otoky kotníků anebo popálení od sluníčka mohou být nepříjemné a k tomu i bolestivé. S většinou obtíží nám pomůže aloe vera. Co s sebou na dovolenou, abychom se problémům vyhnuli?

Aktivní letní dovolená: Odřeniny, puchýře na nohou a otoky kotníků

Poranění kůže na dovolené potká snad každého. Odřeniny a poranění sice nejsou nebezpečné, ale rozhodně nepříjemné. Puchýře na nohou dokážou být velmi bolestivé a aktivní letní dovolená se nám kazí. Stejně tak i otoky kotníků komplikují každý pohyb.

 • Všestranným lékem na celou řadu poranění je Aloe Vera Gel. Pokožku ihned zklidňuje a urychluje proces hojení. Navíc má protizánětlivé a antibakteriální účinky, proto se vyhneme zanícení. Aloe vera gel léčí i puchýře na nohou a pomáhá při bodnutí hmyzem.
 • Poranění, byť drobná, co nejdříve ošetřeme. Do rány se může dostat infekce, která se pak rozvine v bolestivé zanícení. Ránu vydezinfikujme a zalepme náplastí.
 • Na dovolenou si přibalme boty, které nám puchýře na nohou nezpůsobí. Nová obuv není vhodná, ještě ji nemáme rozchozenou a puchýře na nohou se objeví raz dva.
 • Otoky kotníků nám zklidní Relax gel na klouby Aloe Vera. Ulevuje od bolesti a podporuje činnost kloubů.

Aktivní letní dovolená: Popálení a zrudnutí kůže

Letní dovolená se může zkomplikovat spálením od sluníčka či jinou reakcí pokožky na nadbytek slunečních paprsků. Sluníčko je nebezpečné nejen u moře, ale také při aktivní letní dovolené na horách. Problémům ale můžeme zabránit vhodnými produkty a správnou péčí.

 • Před samotnou dovolenou zvykejme pokožku na slunce postupně. Snižujeme tím riziko výskytu alergických reakcí a podráždění.
 • Nikdy nevycházejme bez aplikace slunečního krému s vyšším faktoremAloe Vera krém na opalování navíc pokožku zklidňuje a vyživuje. Natírání opakujme několikrát denně. Podobně, po pobytu na sluníčku aplikujme krém po opalování, který pokožku zklidní. Hydratační Aloe Vera gel po opalování navíc kůži regeneruje a vyživuje.
 • Pomůže i užívání vitamínu C, E, lykopenu a betakaroténu.
 • Pokud nás sluníčko popálí, použijme Aloe Vera Gel. Má vynikající regenerační účinky, které zmírní bolest a urychlí hojení.  Jako lék, co s sebou na dovolenou, se opravdu vyplatí.

Co s sebou na dovolenou? Nezbytností je dobrá lékárnička

Ať už máte v plánu letní dovolenou u moře, aktivní dovolenou na horách anebo poznávací zájezd, zdravotní komplikace nás mohou potkat všude. Naštěstí s nimi můžeme rychle zatočit nebo se jim vyhnout úplně. Proto nesmíme zapomenout přibalit lékárničku a posilovače imunity. Co s sebou na dovolenou vzít?

 • Základní pomůcky pro ošetření ran: Dezinfekce, náplasti a sterilní gázy jsou nezbytností. Hodit se budou i nůžky a pinzeta. Dále vezměme i obvazy a obinadla.
 • Produkty na posílení imunity: Řada zdravotních komplikací se vůbec nemusí objevit, pokud dodáme tělu dostatek živin, aby nemocem odolávalo. Berme je již nějaký čas před dovolenou, stejně jako na samotné dovolené. Velmi účinný je například Regener Aloe s kaštanovým medem, který posiluje imunitu a působí protizánětlivě.
 • Léky proti bolesti: Letní dovolená se snadno může pokazit bolestmi. Ať už jde o třeba o bolesti hlavy nebo menstruační bolesti.
 • Antibakteriální gel na ruce: Při cestování se dostaneme na řadu míst, která mohou být špinavá. Vždy mějme po ruce antibakteriální gel, který v tom, co s sebou na dovolenou, nesmí chybět.
 • Speciální léky: Pokud jsme náchylní k nějakému typu onemocnění, buďme dobře připravení.
 • U léků, co si bereme s sebou na dovolenou, zkontrolujme datum spotřeby: Prošlé léky nejsou účinné, navíc můžou být i nebezpečné. Před sbalením si je proto raději zkontrolujme.
 • Ověřme si, jaká je v místě naší dovolené lékařská péče

Čeká nás exotická letní dovolená? Zjistěte, jaké komplikace nás mohou potkat.O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek