721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Špatný životní styl způsobuje akné. Změňte ho k lepšímu

Pupínky zdaleka netrápí jen mladistvé. S akné se potýká také řada dospělých. Přitom někdy jako nejúčinnější léčba akné funguje změna životního stylu. Nezdravá strava, stres anebo málo tekutin jsou jedny z mnoha příčin, které dráždí pokožku. Pokud řešíte, jak se zbavit akné, začněte od základů. Máme pro vás tipy, co pomáhá na akné a jak podpořit zdravý životní styl.

Léčba akné začíná zevnitř

Akné často řešíme pouze kosmetikou. Ale to bohužel na to, jak se zbavit akné, nemusí stačit. Existuje hned několik druhů akné a jen pár z nich vyřešíme čistícími přípravky na pleť. Jestliže si tělo zaplavujeme toxiny, škodlivé látky se začnou dostávat do pokožky. Zanáší ji a ucpávají póry. Aby byla léčba akné opravdu účinná, držme se 5 zásad, které nám s krásnější pletí pomůžou. Nezapomeňme ale na kvalitní a účinnou kosmetiku. Obojí jde ruku v ruce.

1. Příjem tekutin je základ

Pravidlo pití dvou litrů vody za den známe všichni. Pokud řešíme, jak se zbavit akné, měli bychom ho ale důsledně dodržovat. Voda totiž nejenže tělo hydratuje, ale z pleti odvádí škodlivé látky a zbavuje ji znečištění. Pravidelný pitný režim je proto na omezení akné opravdu důležitý.

2. Braňme toxinům

Toxiny, tedy škodlivé látky v našem těle, se dostávají i do pleti. Kouření, alkohol, průmyslově zpracované potraviny a jiné nezdravé životní návyky, se na pleti silně odráží. Pokud je nechceme vyškrtnout z životního stylu úplně, alespoň je co nejvíce omezme. Toxiny z těla můžeme dostávat i pomocí detoxu. Účinným přírodním detoxikantem je například Aloe Vera Koncentrát. Odlehčí játrům a pomůže toxiny v těle zničit.

3. Sáhněme po vitamínech a minerálech

Většině z nás v jídelníčku chybí řada důležitých vitamínů, minerálů a dalších cenných živin. Přitom je léčba akné potřebuje. A naopak jejich nedostatek může akné ještě zhoršovat. Buďto se snažme o co nejpestřejší jídelníček s ovocem a zeleninou, anebo jezme doplňky stravy. Cenné živiny nám dodá například přírodní produkt Regener Aloe vera s kaštanovým medem. S akné nám pomůže vitamín A, který v těle obnovuje hormonální rovnováhu. Proto je důležitý zejména pro léčbu hormonálních typů akné. Navíc má protizánětlivé účinky. Hormony zklidňuje také vitamín B6 a vitamín B12. Dejme si pozor na dostatek vitamínu B5, jeho nedostatek se projevuje právě jako akné. Vitamín E přímo akné brání a vitamín C nám pomůže s hojením jizev. Minerál, co pomáhá na akné, je selen. Podobně i zinek.

4. Pleť potřebuje sluníčko

Slunce pleť čistí, a proto je pro nás ve slunných měsících klíčem v tom, co pomáhá na akné. Zkusme každý den alespoň půl hodiny vystavovat pleť sluníčku a uvidíme rozdíl. Navíc sluneční paprsky pomáhají rychleji hojit jizvy po akné. Nezapomeňme ale na kvalitní ochranu před sluníčkem, například Aloe Vera krém na opalování.

5. Dejme tělu více relaxace

 

Spouštěčem akné je i stres a nedostatek spánku. V dnešní uspěchané době se stresu asi úplně nevyhneme, ale zkusme ho co nejvíce omezit. Klidnější životní styl je v tom, co pomáhá na akné, opravdu důležitý. Podobně, dopřejme si kvalitní a dostatečný spánek. Přes noc se pokožka čistí a tělo celkově regeneruje. Když málo spíme, tělo nemá na čištění a regenerování dostatek prostoru.

 

O akné bychom se měli umět správně postarat. Přečtěte si, jak taková léčba akné vypadá.O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek