721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Sluníčko dráždí pokožku. Co dělat, aby se nám vyhnula sluneční kopřivka a alergie na slunce?

Sluníčko s sebou přináší lepší náladu a teplejší počasí. Bohužel, někdy dokáže způsobit i kožní problémy. Alergie na slunce, sluneční kopřivka anebo popálení od sluníčka dokážou být opravdu nepříjemné. Naštěstí jsou účinné způsoby, jak se kožním reakcím na sluneční paprsky bránit. Příroda nám nabízí jeden z nejúčinnějších produktů, a sice aloe vera.

Pozor na ostré slunce! Hrozí sluneční kopřivka, alergie na slunce a popáleniny

Sluníčko může být bezpochyby užitečné. Zlepšení akné, hezké opálení a vitamín D nám prospívají. Ale dokáže i škodit. Proto bychom na něj měli být dobře připravení.

1. Alergie na slunce

Větší přísun slunečních paprsků může způsobit, že na něj bude naše pokožka reagovat alergií. Alergie na slunce se u každého může projevovat jinak. Objevují se mokvající pupínky, rudé fleky a intenzivní svědění.

 • Zkusme pokožku slunci vystavovat postupně, v kratších časových intervalech.

 • Volme raději tmavší oblečení. Lépe nás chrání.

 • Přípravky z kvalitního, za studena lisovaného aloe vera dokážou alergii potlačit. Někdy i úplně odstranit. Vyzkoušejme 100% přírodní koncentrát aloe vera.

 • Na alergie na slunce pomůže i užívání betakaroténu, vitamínu C a vitamínu E.

2. Sluneční kopřivka

Sluneční kopřivka může potkat kohokoli z nás. Včetně dětí. Projevuje se svěděním, rudými fleky, ekzémem a někdy i puchýři.

 • Základem je používat kvalitní opalovací krémy s vyšším faktorem, nejlépe čistě z přírodních produktů. Aloe vera krém na opalování obsahuje účinné přírodní látky, které nejen před sluneční kopřivkou chrání, ale pokožku také hydratují.

 • Sluneční kopřivka se může také objevit kvůli některým lékům. Pokud užíváme třezalku, antibiotika anebo léky na snížení krevního tlaku, pobyt na slunci nepodceňujme.

 • Přijímejme také více betakaroténu. Díky němu se sluneční kopřivka nemusí objevit.

3. Popálení od sluníčka

Problém, který potkal asi každého z nás. Popálení od sluníčka je nejčastějším poškozením kůže, které nás na dovolené potkává. Vystavování pokožky slunci bez jakékoli ochrany je škodlivé i z dalších důvodů. Slunce je jednou z nejčastějších příčin stárnutí kůže. A dokonce způsobuje i rakovinu.

 • Aby se nám popálení od sluníčka vyhnulo, používejme kvalitní opalovací krémy. U moře a na horách ty s vyšším faktorem. V kombinaci s aloe vera zajišťují pokožce obzvlášť silnou ochranu. Krémem se natírejme několikrát za den. Na aplikaci nezapomínejme ani po koupání.

 • O pokožku je důležité pečovat i po opalování. Krémy z kvalitního a organického aloe vera zajistí, že bude stále zdravá.

 • Pokud jsme se na sluníčku spálili, krémy po opalování z aloe vera jsou klíčem k její rychlé regeneraci. Působí hojivě, kůži regenerují a zmírňují pocit pálení.

Sluníčko nás ohrožuje nejenom u nás, ale zejména na dovolených. Tam nám navíc hrozí ještě více zdravotních karambolů. Přečtěte si, co by v naší cestovní tašce nemělo chybět a co si sbalit na dovolenou!O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek