721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Aloe vera proti zánětu

Aloe vera a záněty v těle

Aloe vera je známá svými léčivými účinky už tisíce let. Už starý Egypťané ji používaly k léčení různých nemocí.

Naši předkové věděli o léčivých účincích aloe na tělo, a proto táto rostlinka nechyběla v žádné rodině. V době naších předků nebylo rozšířené zdravotnictví a mnoho z nich nemělo peníze na lékaře, tak pomoc hledali v přírodě.

Aloe vera vnitřně používáme na podporu zažívání a při poruchách trávení, nadýmání, vylučování a na různé druhy zánětů: zánět hrtanu, průdušek, jícnu, žaludku, jater, střev, kůže, slinivky dále na spáleniny, ekzémy, lupénku apod.

Působí blahodárně na celé tělo a srovnává trávící systém.

Zpracovávají se listy tři roky a starší. Takto staré listy obsahují přes 200 různých zdraví prospěšných látek jako vitamíny C, E, A, vzácný vitamín B 12, minerály, aminokyseliny, mastné kyseliny, enzymy na podporu trávení, polysacharidy, lignin, saponiny a další.

Pro léčivé účinky se používá gelová hmota uvnitř listů za studena lisovaná, aby se zachovali všechny živiny a také hustá žlutá šťáva vylučovaná listy.

Aloe vera je protizánětlivá, protibakteriální, protivirová, dezinfikuje a hojí.

Aloe vera má výborné účinky, ale není všelék.O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek