721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Aloe vera na vlasy

Žádné lupy, silné vlasy a zdravá pokožka hlavy!

Pevné, lesklé a husté vlasy jsou výsledkem zdravého těla.

Vlasy polámané, bez lesku a slabé či lupy ve vlasech dávají signál, že tělu chybí výživa v podobě vitamínů, minerálů, saponinů, aminokyselin a další důležité složky nezbytně potřebné pro zdravý vývoj. 

Vyživujte svoje vlasy a doplňte jim potřebné látky pravidelným používáním kvalitní přírodní kosmetiky z neředěné Aloe Vera lisované za studena. Naše Aloe Vera pochází přímo z Kanárských ostrovů (odkaz na: čím je naše AV výjimečná).

 

Jaké účinky má Aloe Vera na vlasy?

Přírodní šampon z Aloe Vera dodává výživu nejen vlasům a pokožce hlavy, ale i celému tělu. Vysoký obsah Aloe Vera a kvalitních olejů v kombinaci spolu s dalšími blahodárnými složkami umožňuje působení šamponu do hloubky vlasů. Póry na pokožce hlavy se při masírování otevírají a dávají průchod účinkům Aloe Vera. Aminokyseliny obsažené v šamponu tak obnovují zdravou tkáň pokožky.

Pronikáním šamponu do struktury vlasů je Aloe Vera také účinným kondicionérem. Vlasy obsahují základní složku – keratin, který jim poskytuje vyšší pružnost a zabraňuje jejich lámání. Aloe Vera působí i jako silný antioxidant a vyživuje vlasy v nečistém prostředí. Pomáhá také při vypadávání vlasů (odkaz na článek o vypadávání vlasů – lze doplnit i průběžně, až budou články v sekci blog).

 

Pečujte o zdraví svých vlasů i pokožky s šamponem z Aloe Vera

Zdravých, krásných, hustých a lesklých vlasů docílíte aplikací šamponu s vysokým obsahem 97% Aloe Vera (odkaz na stránku s produktem) a kvalitního za studena lisovaného oleje. Přírodní kosmetiku a šampóny z Aloe Vera, které působí hydratačně, jsou bez parabenů, silikonů a sulfátů dovážíme přímo od výrobce z Kanárských ostrovů.

Naše produkty z Aloe Vera (odkaz na rozcestník se všemi produkty) jsou certifikovány v nejvyšší kvalitě.

 

 O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek