721 684 073       info@dael-aloe.cz

Košík je prázdný

Aloe a výzkum

Protizánětlivé a antibakteriální účinky Aloe Vera

Okolo roku 1960 se rostlinou začala zajímat i novodobá věda a účinky Aloe Vera začaly být oficiálně dokládány výzkumy v laboratořích (především v USA a SSSR). Bylo tedy vědecky dokázáno, že Aloe Vera umí zastavit činnost některých bakterií, jako je stafylokok nebo dokonce salmonela. Ukázalo se také, že aloe může být účinná i při léčbě cukrovky, arterosklerózy, ekzémů, vředů a celé řadě dalších kožních problémů. Aloe Vera rovněž posiluje imunitní systém a pomáhá jemně detoxikovat trávicí trakt. Regenerační účinky na kůži výrazně urychlují hojení ran a je velmi vhodné ji použít také při úpalu či sluneční alergii.

Aloe a její „samoobnovovací“ vlastnost

Zajímavým a zároveň velmi symbolickým faktem je, že nařízneme-li list Aloe Vera, daná rána se téměř okamžitě zacelí. S trochou nadsázky pak podobně Aloe Vera funguje i při odstraňování nepříjemností u lidí. Důležité je však říci, že z mnoha různých druhů aloe vykazuje pro lidské zdraví pozitivní účinky pouze Aloe Vera (Aloe pravá), která také bývá označována jako Aloe Barbadensis.

Jak používat Aloe Vera a jak poznat správný přípravek?

O účincích Aloe Vera tedy není pochyb. Aby však naše tělo mohlo těžit z její prospěšnosti, je třeba dbát také na kvalitu přijímané rostliny či produktů z ní.

Naše tipy zní:
U Aloe Vera používáme tkáň pocházející přímo z listu rostliny, která neprošla žádným procesem zpracování a neobsahuje tedy jinou další přísadu.
Gel z Aloe Vera by měl pocházet z čerstvého listu a nebýt nijak rozpouštěný.
100% šťáva z Aloe Vera je tekutina, která vzniká extrakcí ze zpracovaných listů rostliny. Obsah Aloe Vera u této šťávy nepřekračuje poměr 50: 1000 000.
Aloe Vera se rovněž na trhu nabízí jako želatina nebo přípravek na pití, další možností je mast z Aloe k zevnímu použití.O paní majitelce

 

Jaroslava Letková se účinky Aloe Vera se při své praxi zabývá dlouhodobě, a měla tedy možnost seznámit se s nejrůznějšími výrobky z aloe na trhu. Až při návštěvě Kanárských ostrovů se však seznámila se skutečnou špičkou. Právě tady totiž rostlina prokazatelně dosahuje z důvodu klimatických podmínek nejvyšších kvalit na světě.

 

Jaroslava Letková - majitelka

Reference zákazníků

 • Vyzkoušela jsem prozatím denní krém, balzám na rty a zubní pastu. Denní krém na obličej už jsem zakoupila znova, je jemný, krásně se vstřebává a díky absenci alkoholu nepálí ani na podrážděné pokožce. Balzám na rty krásně hojí a nezanechává na rtech mastný povlak jako ostatní balzámy. Určitě vyzkouším ještě další výrobky!

  Michaela Tyrychtrová

 • Celá rodina užívá aloe vera od paní Letkové a naprostá spokojenost. Vyzkoušené máme i deodoranty a skvělá zkušenost. Chystám se na gel, takže hned při další návštěvě zakoupím. Pokud máte kožní problémy, rozhodně DOPORUČUJI. Organické výrobky, jistota, prostě kvalita.

  Edita Rosputniaková

 • Velmi profesionální přístup a kvalitní produkty. Paní Letková své práci rozumí a svým klientům poskytuje fantastické produkty. Aloe mě zbavila zdravotních problémů, takže z osobní zkušenosti, doporučuju.

  Pavlína Kuřátková

 • Používám Aloe Vera od společnosti Dael a jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem více druhů Aloe Vera, kterou náš trh nabízí, ale po ochutnání této Aloe, jsem byla mile překvapená jaká je to „síla“ a neváhala jsem. Nyní ho pijeme pravidelně celá rodina. Nejvíce pomáhá mému synovi, který trpí od mala nepřetržitým zahleněním a kašlem. Nyní je měsíc bez jakýchkoli příznaků a to je co říct. Kromě Aloe jsem ještě vyzkoušela šampón Aloe Vera a vlasy po něm jsem měla jemné, i na dotek. Výborné je také mýdlo s argonovým olejem, které krásně voní, dostatečně pění a kůže po něm je krásně pružná a nevysušuje. Doporučuji vyzkoušet.

  Renáta Doležalová

 • Vždy se perfektně uvolním a zbavím napětí a stresu. Zároveň díky užívání Aloe Vera a současně pravidelných masáží jsem už rok neměl ani nejmenší rýmu či chřipku. Ještě jednou děkuji.

  Martin Picek - vracející se zákazníkPracovní doba: Po - Čt: 08:00 - 12:00, 13:00 – 16:00, po dohodě do 18:00

 Zákaznický servis: 721 684 073

 

Příjem objednávek: info@dael-aloe.cz
Reklamace: info@dael-aloe.cz

 

Provozovatel e-shopu
Dael s.r.o., 
IČ: 05806682

 

Výdejné místo – osobní odběr: 

Dael s.r.o., Na Moráni 8
128 00 Praha 2 – Palackého náměstí

 

O nás  |  Obchodní podmínky  |  Časté dotazy o aloe vera  |  Kontakty © 2017 Přírodní kosmetika Letková. Všechna práva vyhrazena

           Tvorba INTERNETOvých stránek