Přírodní astaxanthin z řas

Přirozeně se vyskytující astaxanthin ve vysokých koncentracích lze nalézt především v řasách  
a také se z nich získává. Protože korýši, losos  
a plameňáci se živí hlavně řasami, jejich červená barva je způsobena touto látkou, která se hromadí ve svalech. Požití astaxanthinu činí obyvatele vody obzvláště účinným a dává lososovi například dostatečnou sílu a energii, aby celé dny plavalo proti proudu.
Samotné řasy také těží z této látky. Pokud se dostanou do stresu, například proto,  
že jim dochází voda, zastaví všechny ostatní metabolické procesy a soustředí se pouze na získání astaxanthinu, který je pro jejich přežití nezbytný. Sami také získávají charakteristickou červenou barvu a za nejnepříznivějších podmínek mohou přežít dlouhou dobu.

Astaxanthin pro vaše zdraví

Zvláště lidé, kteří jsou často vystaveni stresu nebo chtějí zlepšit svůj sportovní výkon, mohou těžit z účinků astaxantinových tobolek zvyšujících výkon. Všestranná látka může mít také pozitivní účinek na imunitní systém a snížit chronický zánět dříve, než způsobí vážná sekundární onemocnění. Na rozdíl od jiných karotenoidů je astaxanthin schopen překonat hematoencefalickou bariéru.  To mu umožňuje rozšířit se po celém těle a dostat se tak do každé buňky, aby je účinně zbavil volných radikálů. Jako přirozená ochrana proti slunci zevnitř ven vás může látka účinně chránit před silným UV zářením, což znamená, že vrásky mají menší šanci - skutečně všestranný. 

Objednejte si astaxanthinové kapsle online


Astaxanthin pro naše 
kapslí pro doplňky stravy je získán z přírodního zdroje nejbohatší - mikroskopická zelená řasa Haematococcus pluvialis  - pomocí CO bez rozpouštědla 2 extrakci. Jedna tobolka obsahuje 4 mg přírodního astaxanthinu a 15 mg vitaminu E

Skladem
Kód: 184
890 Kč
100% čistota
100% čistota
Aloe se zpracovává dle starých receptur a nejsou používané konzervanty, proto je 100% čisté. Díky listováním za studena si zachovaná všechny důležité látky, které jsou potřebné pro naše tělo.
Ekologické pěstování
Ekologické pěstování
Naše aloe je pěstována v ekologicky čistém prostředí Kanárských ostrovů. Roste ve vulkanické půdě bohaté na minerály.
Jediné v Evropě
Jediné v Evropě
Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete.
To pravé pro vaše tělo
To pravé pro vaše tělo
Spojením za studena lisované aloe a kvalitního oleje, glycerinového, arganového, oleje z hroznových jadérek dělá s naší pletí zázraky. Hydratuje, vyživuje a vytváří mladistvý vzhled.
Zpět do obchodu