Použití Aloe Vera

Aloe vera a její působení na naše tělo.

Aby byla kvalitní a pomáhala lidem v prevenci nemocí, nebo je již pomáhala řešit je důležité její pěstování a zpracovávání.

Kvalitní gel vzniká při lisování za studena a z listů tři roky a více starých. Takto staré listy májí jsou bohaté na velké množství pro naše tělo důležitých látek. Gel na pití musí být čistý, bez přidání sladidla, ochucovadel a zahušťovadel. Má svoji specifickou chuť, vůni a hustotu.

Na tělo působí protizánětlivě, antibakteriálně a protivirově. Spolu s výživovými prvky podporuje růst buněk a tím i následné hojení. Aloe vera je prospěšná nejen jako prevence, ale i pro lidi s vážnými zdravotními problémy.

Je vhodný pomocník i při klasické léčbě. Pomáhá lidem aby se cítili daleko lépe a navíc i klidněji a bez stresu. Je lepší nemocem předcházet. Preventivní pití Aloe vera má kladný účinek na náš imunitní systém, který se stává, vyváženější a lépe chrání tělo před vnějšími vlivy.

Účinky Aloe Vera:

 • Účinky byly vypozorovány při vnitřním nebo vnějším používaní aloe vera gelu.
 • Aloe obsahuje všechny důležité látky pro naše tělo a drží ho v rovnováze
 • Dokáže předcházet různým nemocem.
 • Přítomnost saponinů v gelu se stává přirozením čistícím prostředkem v těle
 • Aloe obsahuje látku lignin a, proto má schopnost pronikat do krve. Má protivirové, protibakteriální a protiplísňové účinky. Odstraňuje bolest v hloubce pod povrchem včetně kloubních a svalových bolestí.
 • Při vysoké koncentraci a po delší dobu působení, ničí baktérie a také sníží krvácení, řeší vředy a nepříjemné svědění a pálení pokožky
 • Je vhodný při ekzémech a lupénce
 • Dodává pokožce přirozenou vlhkost až do hloubky
 • Stimuluje krevní oběh v pokožce rozšiřováním kapilár
 • Díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů, sacharidů enzymů a aminokyselin dodává zdraví pokožce a tělu.
 • Staletí jsou známé informace o účincích aloe na naše tělo, kožní problémy, ekzémy, psoriázu, vředy, popáleniny, akné a dokonce na štípnutí a kousance hmyzem. Čas prokázal její skvělé vlastnosti při mnoha střevních poruchách, zácpě, špatné vyprazdňování, záněty různého druhu a další Po pravidelném užívání aloe vera gelu se zlepšili i další stavy vyplývající z narušeného imunitního systému jako jsou: artritida, astma, syndrom stálé únavy či lupus. Aloe vera působí jako doplněk při odstraňování zdravotních problémů.

 

Kvalitní, neředěné a nijak jinak neupravované aloe opravdu má vysoké a rychlé účinky. Takto kvalitní aloe dováží firma Dael s.r.o. přímo z Kanárských ostrovů kde je vulkanická půda a čisté ovzduší. Vše certifikováno přestižní laboratoří.

100% čistota
100% čistota
Aloe se zpracovává dle starých receptur a nejsou používané konzervanty, proto je 100% čisté. Díky listováním za studena si zachovaná všechny důležité látky, které jsou potřebné pro naše tělo.
Ekologické pěstování
Ekologické pěstování
Naše aloe je pěstována v ekologicky čistém prostředí Kanárských ostrovů. Roste ve vulkanické půdě bohaté na minerály.
Jediné v Evropě
Jediné v Evropě
Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete.
To pravé pro vaše tělo
To pravé pro vaše tělo
Spojením za studena lisované aloe a kvalitního oleje, glycerinového, arganového, oleje z hroznových jadérek dělá s naší pletí zázraky. Hydratuje, vyživuje a vytváří mladistvý vzhled.
Zpět do obchodu