Co si sbalit na dovolenou? Aloe vera nás ochrání před sluníčkem, nevolností i mořskou vodu

Kdo by se netěšil na dovolenou. Relax, uvolnění a zábava s našimi nejbližšími dokáže být zážitkem na celý život. Ale i dovolená může mít svá úskalí. Aby náš zážitek nepřekazily problémy, aloe vera je nezbytnost, co si sbalit na dovolenou. Chrání nás před kožními problémy od slunce, zmírňuje cestovní nevolnost a dokonce dokáže ochránit vlasy od účinků mořské soli. Zjistěte, proč by aloe vera nemělo chybět ani u nás.

Co si sbalit na dovolenou? 10 věcí, které by ve vaší tašce neměly chybět

Balení na dovolenou může být stresové. Proto se vyplatí je nenechávat na poslední chvíli. Naplánujme si balení na několik etap a nechtějme vše sbalit během jednoho večera. Pak se totiž snadno může stát, že důležité věci, co si sbalit na dovolenou opravdu potřebujeme, necháme doma. Napišme si seznam, který odškrtávejme. Co si sbalit na dovolenou?

 balení

  1. Cestovní kosmetika: Velkou výhodou cestovních balení je, že nám ušetří místo. Pokud budeme chtít sbalit sprchové gely, šampóny a krémy pro celou rodinu, půl kufru bude rázem plná. Mezi věcmi, co si sbalit na dovolenou, nezapomeňme ani na cestovní mýdlo, ne každé ubytování ho nabízí.
  2. Kosmetika proti slunci: Základ každého cestování za sluncem je krém na opalování, i po opalování. Krémy z kvalitního a organického aloe vera poskytují pokožce tu nejlepší ochranu. Pokud se spálíme, slouží navíc krém po opalování s aloe vera jako nejúčinnější rychlá pomoc.
  3. Vitamíny: Problémům můžeme předcházet dříve, než se objeví. Proto by vitamíny neměly chybět v tom, co si sbalit na dovolenou.
  4. Antibakteriální gel: Na cestování je antibakteriální gel na ruce užitečným pomocníkem. Nezabere mnoho místa a spolehlivě ničí bakterie, které by mohly být příčinou nemocí.
  5. Léky na nevolnost: Cestování různými dopravními přepravky často bývá příčinou nevolnosti. Podobně i změna prostředí. Zejména pak u dětí. Proto bychom měli být dobře připravení.
  6. Léky na zklidnění zažívání: Rozhodně nesmí v tom, co si sbalit na dovolenou, chybět. Kromě návštěvy lékáren vyzkoušejme přírodní přípravek s aloe vera. Aloe Vera koncentrát je přírodní, organický a kvalitní. Nerozhodí nám střevní mikroflóru, jako jiná běžně dostupná léčiva.
  7. Ošetření poranění: Dezinfekce, náplasti a i obinadlo jsou v cestovní lékárničce nezbytností. Nikdy nevím, co se může stát. Přibalme si i zklidňující gel s aloe vera, který urychlí hojení a uleví nám.
  8. Naše speciální léky: Pokud nás trápí dlouhodobé zdravotní obtíže, měly by být naše speciální léky prvním, co si sbalit na dovolenou. Dobře si spočítejme dávky, aby nám léky vydržely po celou dobu dovolené.
  9. Léky proti bolesti: Bolest hlavy, menstruační bolesti anebo bolesti po zranění nám dovolenou můžou úplně zkazit. Nezapomeňme proto na vhodné léky.
  10. Kapky do očí: Podráždění očí od sluníčka anebo od drobného předmětu nám může pobyt znepříjemnit. Přibalme si zklidňující kapky do očí.
Zpět do obchodu