Aloe Vera proti zánětu

Aloe vera a záněty v těle

Aloe vera je známá svými léčivými účinky už tisíce let. Už starý Egypťané ji používaly k léčení různých nemocí.

Naši předkové věděli o léčivých účincích aloe na tělo, a proto táto rostlinka nechyběla v žádné rodině. V době naších předků nebylo rozšířené zdravotnictví a mnoho z nich nemělo peníze na lékaře, tak pomoc hledali v přírodě.

Aloe vera vnitřně používáme na podporu zažívání a při poruchách trávení, nadýmání, vylučování a na různé druhy zánětů: zánět hrtanu, průdušek, jícnu, žaludku, jater, střev, kůže, slinivky dále na spáleniny, ekzémy, lupénku apod.

Působí blahodárně na celé tělo a srovnává trávící systém.

Zpracovávají se listy tři roky a starší. Takto staré listy obsahují přes 200 různých zdraví prospěšných látek jako vitamíny C, E, A, vzácný vitamín B 12, minerály, aminokyseliny, mastné kyseliny, enzymy na podporu trávení, polysacharidy, lignin, saponiny a další.

Pro léčivé účinky se používá gelová hmota uvnitř listů za studena lisovaná, aby se zachovali všechny živiny a také hustá žlutá šťáva vylučovaná listy.

Aloe vera je protizánětlivá, protibakteriální, protivirová, dezinfikuje a hojí.

Aloe vera má výborné účinky, ale není všelék.

100% čistota
100% čistota
Aloe se zpracovává dle starých receptur a nejsou používané konzervanty, proto je 100% čisté. Díky listováním za studena si zachovaná všechny důležité látky, které jsou potřebné pro naše tělo.
Ekologické pěstování
Ekologické pěstování
Naše aloe je pěstována v ekologicky čistém prostředí Kanárských ostrovů. Roste ve vulkanické půdě bohaté na minerály.
Jediné v Evropě
Jediné v Evropě
Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete.
To pravé pro vaše tělo
To pravé pro vaše tělo
Spojením za studena lisované aloe a kvalitního oleje, glycerinového, arganového, oleje z hroznových jadérek dělá s naší pletí zázraky. Hydratuje, vyživuje a vytváří mladistvý vzhled.
Zpět do obchodu