Aloe Vera na vlasy

Žádné lupy, silné vlasy a zdravá pokožka hlavy!

Pevné, lesklé a husté vlasy jsou výsledkem zdravého těla.

Vlasy polámané, bez lesku a slabé či lupy ve vlasech dávají signál, že tělu chybí výživa v podobě vitamínů, minerálů, saponinů, aminokyselin a další důležité složky nezbytně potřebné pro zdravý vývoj.

Vyživujte svoje vlasy a doplňte jim potřebné látky pravidelným používáním kvalitní přírodní kosmetiky z neředěné Aloe Vera lisované za studena. Naše Aloe Vera pochází přímo z Kanárských ostrovů (odkaz na: čím je naše AV výjimečná).

 

Jaké účinky má Aloe Vera na vlasy?

Pronikáním šamponu do struktury vlasů je Aloe Vera také účinným kondicionérem. Vlasy obsahují základní složku – keratin, který jim poskytuje vyšší pružnost a zabraňuje jejich lámání. Aloe Vera působí i jako silný antioxidant a vyživuje vlasy v nečistém prostředí. Pomáhá také při vypadávání vlasů (odkaz na článek o vypadávání vlasů – lze doplnit i průběžně, až budou články v sekci blog).

 

Pečujte o zdraví svých vlasů i pokožky s šamponem z Aloe Vera


Zdravých, krásných, hustých a lesklých vlasů docílíte aplikací šamponu s vysokým obsahem 97% Aloe Vera (odkaz na stránku s produktem) a kvalitního za studena lisovaného oleje. Přírodní kosmetiku a šampóny z Aloe Vera, které působí hydratačně, jsou bez parabenů, silikonů a sulfátů dovážíme přímo od výrobce z Kanárských ostrovů.

Naše produkty z Aloe Vera (odkaz na rozcestník se všemi produkty) jsou certifikovány v nejvyšší kvalitě.

100% čistota
100% čistota
Aloe se zpracovává dle starých receptur a nejsou používané konzervanty, proto je 100% čisté. Díky listováním za studena si zachovaná všechny důležité látky, které jsou potřebné pro naše tělo.
Ekologické pěstování
Ekologické pěstování
Naše aloe je pěstována v ekologicky čistém prostředí Kanárských ostrovů. Roste ve vulkanické půdě bohaté na minerály.
Jediné v Evropě
Jediné v Evropě
Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete.
To pravé pro vaše tělo
To pravé pro vaše tělo
Spojením za studena lisované aloe a kvalitního oleje, glycerinového, arganového, oleje z hroznových jadérek dělá s naší pletí zázraky. Hydratuje, vyživuje a vytváří mladistvý vzhled.
Zpět do obchodu