Aloe Vera na akné

Jak se zbavit akné pomocí aloe vera

Akné je onemocnění pokožky, které se objevuje především v obličeji, ale někdy i na zádech a jiných částech těla.  Trápí hodně teenagerů v období dospívání, ale problém s kůží mají i lidi různých věkových kategorií.

Akné je dlouhodobé onemocnění. Projevuje se na povrchu pokožky, když se póry v ní zanesou mastnými sekrecemi z mazových žláz. Důvodem k tvorbě akné je i nevhodná strava nebo špatný pitný režim, které mají za následek přetížení jater. Léčba akné tak nepředstavuje pouze užívání pomocné kosmetiky na akné, ale především očistu jater a změnu stravovacích návyků. Celkovou očistou organismu omezíme nátlaku na játra a není pak důvod k tvorbě akné.

Co pomáhá na akné?

Vhodný pomocník při celkové očistě těla a také při léčbě akné je přírodní 100 % aloe vera..

Přírodní Aloe Vera  napomáhá nejenom při léčbě akné, ale i jako prevence nemocí.  Obsahuje spoustu vitamínů (A,C, E), minerálních solí, uhlovodíků a užitečných aminokyselin. Proto je vhodná jak k vnějšímu, tak i k vnitřnímu užívání.

Aloe vera je antibakteriální a obsahuje saponin, který má protizánětlivé, protivirové a protiplísňové účinky. Výtažky z aloe vera spolehlivě ničí bakterie, které způsobují akné a jiné poškození pokožky.

Čistá 100% aloe vera funguje také jako desinfekce. Hojí  poškozenou pokožku do hloubky. Aloe vera je tak vhodným řeším, jak se zbavit akné – stimuluje trávení, detoxikuje organismus (odkaz na stránku s popisem detoxikace pomocí aloe vera) a zároveň přispívá k vnější léčbě akné na pokožce.

Trápí vás akné na zádech?

Akné na zádech je problém mnoha lidí v různém věku. Jak se zbavit akné na zádech? Na poškozenou pokožku použijeme aloe vera gel . Naneseme gel a jemně ho vmasírujeme na kůži postiženou akné. Necháme chvíli působit. Vyššího efektu dosáhneme užitím krému s aloe vera, který následně naneseme na již ošetřenou pleť.  Aloe vera krém zaručuje vaší pleti výživu, pružnost i hebkost. Zjemňuje podrážděnou pokožku a tím přispívá k léčbě akné a především zabraňuje jeho rozšíření.

Buďme krásné a zdravé v každém věku!

100% čistota
100% čistota
Aloe se zpracovává dle starých receptur a nejsou používané konzervanty, proto je 100% čisté. Díky listováním za studena si zachovaná všechny důležité látky, které jsou potřebné pro naše tělo.
Ekologické pěstování
Ekologické pěstování
Naše aloe je pěstována v ekologicky čistém prostředí Kanárských ostrovů. Roste ve vulkanické půdě bohaté na minerály.
Jediné v Evropě
Jediné v Evropě
Jedná se o na trhu ojedinělé a ničím neředěné produkty, které jinde v rámci Evropské unie neseženete.
To pravé pro vaše tělo
To pravé pro vaše tělo
Spojením za studena lisované aloe a kvalitního oleje, glycerinového, arganového, oleje z hroznových jadérek dělá s naší pletí zázraky. Hydratuje, vyživuje a vytváří mladistvý vzhled.
Zpět do obchodu